Paslaugos

Festime pasirūpins įsimintiniausiomis Jūsų šventės akimirkomis. Siūlome šiuolaikišką, profesionalią, linksmą ir ilgai pačius geriausius įspūdžius paliekančią vakaro programą. Kruopščiai ruošiama šventės programa, originalūs žaidimai, profesionalus vedėjas, vieninga ir pozityvi komanda suteiks pačią geriausią atmosferą, o gyvi instrumentai, vokalas, DJ ir geras skonis – tobulai papildys Jūsų šventės programą.

  • Profesionaliai atliekama gyva muzika. Dainuoja ir groja Donatas Blanka (profesionalus pop dainų kūrėjas ir atlikėjas, gitaristas, „Chorų karų“ dalyvis, Kastyčio Kerbedžio pritariamasis vokalas) ir Alvaidas Bernotas (profesionalus birbynininkas, saksofonistas, klavišininkas, renginių vedėjas). Taip pat muzikinę dalį papildys Dj Domas Vaivada, kuris parinks muziką visos šventės metu, sustiprins elektroninės muzikos skambesį ir pasirūpins kokybišku garsu ir šviesomis.

Grojame labai platų muzikinį repertuarą, kurį parenkame pagal iš anksto gautus užsakovo pageidavimus ir publiką:

– lietuviškos dainos (nuo G. Paškevičiaus, S. Povilaičio iki SEL)

– užsienietiškos dainos (nuo Smokie iki AVICII)

Taip pat atliekame visų jau pamėgtą akustinę mūsų programą.

  • Vakaro vedimas. Užtikriname, kad šventė vyktų sklandžiai, o Jaunieji ir jų artimieji, svečiai dar ilgai prisimintų gražią šventę. Gero humoro jausmo nestokojantys renginio vedėjas Alvaidas Bernotas ir jo padėjėja Radvilė Bronušaitė užims renginio svečius originaliais, smagiais ir skoningais žaidimais visos šventės metu.

Mūsų paslaugos