Apie Mus

Kas mes esame?

„Festime“ – kokybiškos pramoginių renginių paslaugos. Mes siūlome šiuolaikišką, profesionalią, linksmą ir ilgai pačius geriausius įspūdžius paliekančią pilną šventės programą. Mūsų komanda pasirūpins renginio vedimu, gyvai atliekama muzika ir gera nuotaika.

Ką mes darome?

Kiekviena šventė yra pati svarbiausia, todėl visada dirbame atiduodami visas jėgas. Mūsų patirtis – daugiau nei 300 renginių, todėl puikiai žinome, ko reikia, kad šventė būtų sklandi. Svarbiausias mūsų tikslas – išpildyti net ir pačius aukščiausius savo klientų lūkesčius.

Susipažinkite su mūsų komanda!

Modestas Vaitkevičius – profesionalus aktorius, renginių vedėjas.

Trumpai apie save: 2015 metais baigiau Estrados meno studijų programą, įgijau teatro ir kino bakalaurą. Profesionaliame teatre dirbu ketverius metus. Myliu savo profesiją, teatrą ir naujus iššūkius, kurių dėka augu kaip žmogus, aktorius ir renginių vedėjas. Renginių vedėjo kelias prasidėjo dar studijų metais. Nuo pirmojo privataus renginio prabėgo jau daugiau nei 7 metai. Per šiuos metus būtą per 300 įvairiausių renginių, tad galiu drąsiai teigti, kad prikauptas gan nemažas patirties bagažas.

Stipriausios savybės: punktualumas, atsakingumas, racionalus mąstymas, lankstumas, atsidavimas darbui, pozityvumas.

Kodėl verta rinktis FESTIME: mes jus išgirsime ir rasime kelią į jūsų nuostabią šventę. O jeigu būsite pasimetę ir tylėsite – rasime ką pasiūlyti, kad jūsų svarbi diena būtų tobula ir įsimintina. Mes mylime savo darbą ir juo mėgaujamės.

3 dalykai, kad renginys pavyktų: namų darbų atlikimas, pozityvumas, veikiantis mikrofonas.

Donatas Blanka – dainų autorius ir atlikėjas.

Trumpai apie save:
Koncertai su gyvo garso grupėmis, soliniai pasirodymai, neįkainojama patirtis dainuojant didžiausiose Lietuvos arenose kartu su Kastyčiu Kerbedžu, TV muzikos projektai (TV3 „Chorų karai“, LRT „Dainų daina“) – visa tai suformavo mane kaip muzikos atlikėją. Džiaugiuosi galėdamas dirbti savo mėgstamą darbą ir turėdamas malonumą savo energija dalintis su kitais. 
Stipriausios savybės: profesionalumas, pozityvus požiūris, energingumas, greitas prisitaikymas.       

Kodėl verta rinktis FESTIME:
Muzika yra be galo svarbi bet kokioje šventėje. Mano tikslas – savo profesionalumu, muzikos repertuaru ir emocijomis užburti VISUS šventės dalyvius, kad šoktų taip, kaip paskutinį kartą, o reikiamais momentais pasinertų ir į romantiško šokio ekstazę.                                                                                    

3 dalykai, kad renginys pavyktų: kruopštus pasiruošimas, improvizacija, energija.

Alvaidas Bernotas – renginių vedėjas, profesionalus muzikos atlikėjas, muzikos grupės vadovas, mokytojas.

Trumpai apie save: Mano gyvenimo credo – tobulėti. Tai, manau, atsispindi visose mano gyvenimo srityse. Esu profesionalus muzikos atlikėjas. 2005 m. baigiau atlikimo meno magistratūros studijas Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. Esu respublikinių konkursų laureatas. Todėl žinau kas yra profesionalumas bei meistriškas programos išpildymas. Vesdamas  renginius vadovaujuosi kultūringos, linksmos, pozityvios, draugiškos šventės principais.                                                                                                                
Stipriausios savybės: darbštumas, atsakingumas, atkaklumas, pozityvumas.

Kodėl verta rinktis FESTIME:
Tai jaunatviška, novatoriška, pozityvi, linksma profesionalų komanda. Profesionalus ir gyvas muzikos atlikimas, pozityvus ir kultūringas vakaro vedimas, linksmas ir efektyvus žaidimų pateikimas bei užburiantis garsų ir šviesų žaismas dovanoja labai  daug įsimintinų šventės akimirkų. Jei jums reikia kokybiškos, linksmos ir tuo pačiu kultūringos šventės, rinkitės Festime komandą.                                                                                               

3 dalykai, kad renginys pavyktų:
Geras pasiruošimas, puikus programos atlikimas, nuoširdus ir artimas bendravimas.