Paslaugos

FESTIME šventės atlikėjų komanda – nuostabios šventės garantas! Siūlome šiuolaikišką, profesionalią, linksmą bei pačius geriausius įspūdžius paliekančią šventinio vakaro programą. Profesionalus vedėjas, originalūs žaidimai, gyvai ir šiuolaikiškai atliekama muzika su šviesų šou, tobulai papildys Jūsų šventę.

  • Vakaro vedimas. Gero humoro jausmo ir išradingumo nestokojantis, profesionalus aktorius, puikus renginių vedėjas Modestas Vaitkevičius užims šventės svečius originaliais, smagiais ir skoningais žaidimais. Užtikriname, kad šventė vyktų sklandžiai, o Jaunieji ir jų svečiai dar ilgai prisimintų gražią šventę.
  • Gyva muzika. Dainuoja ir groja Donatas Blanka (profesionalus pop dainų kūrėjas ir atlikėjas, gitaristas, „Chorų karų“ dalyvis, Kastyčio Kerbedžio pritariamasis vokalas) ir Alvaidas Bernotas (profesionalus birbynininkas, saksofonistas, klavišininkas, pritariamasis vokalas).

Grojame labai platų muzikinį repertuarą, kurį parenkame pagal iš anksto gautus užsakovo pageidavimus ir publiką:
– lietuviškos dainos (nuo G. Paškevičiaus, S. Povilaičio iki SEL)
– užsienietiškos dainos (nuo Smokie iki AVICII)
Taip pat atliekame visų jau pamėgtą akustinę mūsų programą.

Muzikinę dalį papildys DJ, kuris pagros mylimiausias šventės svečių dainas, pasirūpins kokybišku garsu bei papildys koncertinę programą šviesų šou.

Mūsų paslaugos